Preview Mode Links will not work in preview mode

Oct 28, 2022

„Po smrti partnera se cítím osaměle, nemám kamarády, známí se mnou nekomunikují a ani rodiče nechtějí, abych je kontaktovala. Co dělat, abych si nepřipadala tak sama a zase prožívala naplnění?“

V takové situaci máme možnost si přizvat si do svého života další (nové) lidi. Já ale doporučuji efektivnější cestu, a to pokusit se něco změnit na podvědomé úrovni.

Naše vnitřní nastavení magnetizuje do našeho života určité situace, lidi a jejich chování, které zapadá do toho, jak máme nastavený vnitřní vzorec prožívání.

Tento vzorec si vytváříme na základě životních zkušeností a zážitků z dětství i dalšího života. Jsme nastaveni tak, že vidíme jen určité souvislosti, všímáme si určitých lidí a jejich chování interpretujeme po svém. To nám dává výsledný obraz života.

Jak to změnit?

✨ Odlož něco z minulosti a tvoř vědomě svou budoucnost. ✨

✅ Zvědom si vlastní pocity a prožitky. Otevírej se jim. Dovol si je procítit a prožít.

✅ Vytvářej nový prostor pro své prožívání, kdy nejsi omezen/a strachem, ale jdeš cestu tvorby.

✨ Dívej se, jaký život chceš žít.

✨ Jak se v životě chceš cítit.

✨ Pracuj s představou a zhmotňuj ji do reality.

👉 S principy odkládání a tvorby života pracujeme na online workshopu a vedené meditaci PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU, kde se věnujeme vnitřním vzorcům a jejich transformaci (tvoříme ideální minulost). 

Více na: https://www.denisapaleckova.cz/kurzy-seminare/online/prepis-limbickeho-otisku/

👉 Krásným a efektivním nástrojem je také práce s tělem a vědomým láskyplným dotekem a masáží. Dodáním energie se aktivuje a uvolní bolest a udělá místo pro nové prožívání. Zvu tě na pečující a léčivou celostní smyslnou masáž CORE TOUCH® a individuální programy práce s tělem v našem masážním studiu ARKAYA®.

Více na: https://www.arkaya.cz/

Ženám doporučuji triádu ženských online kurzů s mým živým provázením: 👉LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ: https://www.denisapaleckova.cz/kurzy-seminare/online/laska-je-tvuj-zdroj/

👉 LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ VE VZTAHU - Uzdrav svůj vztah k mužům: https://www.denisapaleckova.cz/kurzy-seminare/online/laska-je-tvuj-zdroj-ve-vztahu/

👉 LÁSKA TĚLO INTIMITA: https://www.denisapaleckova.cz/kurzy-seminare/online/laska-telo-intimita/

👉 Doporučuji také online kurz JAK ŽÍT SVÉ SNY, kde objevíš skutečná přání svého srdce a duše a způsoby, jak je manifestovat ve svém životě.

Více na: https://www.denisapaleckova.cz/kurzy-seminare/online/jak-zit-sve-sny-online/